Galaktyka Wnętrz to Galeria Internetowa zajmująca się promocją i sprzedażą ekskluzywnych artykułów dla potrzeb wyposażenia i dekoracji wnętrz. Proponowane przez nas produkty mają tworzyć lub wzbogacać klimat danego miejsca.

    Nazwa naszej Galerii jest również nieprzypadkowa. Galaktyka Wnętrz to zapewnienie, iż w swojej ofercie pragniemy posiadać produkty z całego świata, unikatowe i niepowtarzalne. To odzwierciedlenie różnorodności i wyjątkowości.
Inspiracja międzynarodowym dorobkiem kulturalnym oraz promowanie designu jest i będzie gwarancją unikalności naszej oferty.

     Naszą misją jest kształtowanie gustów klientów w oparciu o inspiracje pochodzące z innych krajów lub poprzez prezentację osiągnięć młodych, także polskich designerów.

Naszym marzeniem wynikającym z naszej misji jest, aby Galeria Galaktyka Wnętrz rozwijała się za sprawą pasji innych ludzi. Chcemy stale wzbogacać swoją ofertę o nowe produkty.

Nasza Galeria ma być magicznym miejscem z duszą… czyli pasją zaklętą w przedmiotach, wizjach artystów, które mogą znaleźć miejsce w każdym domu.
Dlatego też zapraszamy do współpracy artystów, designerów, grafików, którzy chcieliby podzielić się swoją twórczością za pośrednictwem naszej Galerii. Wspólnie możemy zbudować pomost pomiędzy sztuką a wnętrzem domu.

   Pragniemy, aby oferowane przez nas artykuły budowały klimat i nastrój domu… gabinetu… miejsca pracy czy przestrzeni hotelu…


  Nowo powstała Galeria Galaktyka Wnętrz zaprasza do rozpoczęcia niezwykłej, inspirującej międzygalaktycznej podróży pośród dekoracyjnych produktów z duszą…


Zespół Galerii Galaktyka Wnętrz